DODÁNÍ, NÁVRAT A ZRUŠENÍ


Doručení může být na jakoukoli adresu, pokud je na vaší objednávce také adresa, na které je vaše platební karta zaregistrována. Všechny zásilky musí být podepsány (s výjimkou zásilek zaslaných poštou, které jsou dostatečně malé, aby mohly být vloženy do vaší poštovní schránky). Ujistěte se, že doklad o zboží uchováváte přiložený k vašemu zboží.

Přestože bude vynaloženo veškeré přiměřené úsilí k dodržení termínu dodání, probaterie.cz neodpovídá za ztráty, náklady, škody nebo výdaje vzniklé zákazníkovi nebo jakékoli jiné osobě či společnosti, které vzniknou přímo nebo nepřímo z jakéhokoli selhání splnit jakýkoli odhadovaný termín dodání.

standardní dodávka

Všechny objednávky zadané u Standard Delivery budou doručeny do 5 – 20 pracovních dnů. Nedoručujeme ani neposíláme o víkendech nebo svátcích. Veškeré objednávky zadané po 14:00 v pátek a přes víkend budou odeslány v pondělí (kromě svátků).

probaterie.cz vybere nejvhodnějšího dopravce pro vaše zboží. To znamená, že vaše zásilka může dorazit ve více dávkách, aby byla vaše objednávka přepravena nejlepším možným způsobem.

Vyšší moc
battery-mall.com nenese žádnou odpovědnost za jakékoli nedodání zboží, které jste si objednali, ani za prodlení v tomto postupu, ani za jakékoli poškození nebo vadu dodaného zboží, která je způsobena jakoukoli událostí nebo okolnostmi mimo její přiměřenou kontrolu.

Vrací se
Pokud potřebujete vrátit produkt zakoupený na probaterie.cz, máte k tomu 30 pracovních dnů. Vrácené zboží musí být v nezměnitelném stavu a veškeré zboží nebo příslušenství, které doprovází vrácený produkt, se musí k nám také vrátit.

Zboží by mělo být vráceno také s původní krabicí, obalem a příslušenstvím.

Pokud je vrácení způsobeno chybějícími nebo vadnými díly, nabídneme plnou náhradu nebo výměnu za předpokladu, že jsme si toho vědomi do 10 pracovních dnů.

Jakákoli náhrada, která je způsobena vadou nebo jinou vadou, bude zahrnovat vrácení příslušného poplatku za doručení.

Pokud chcete produkt vrátit, kontaktujte náš prodejní tým:

service@pro-baterie.cz

Tato zásada vracení nemá vliv na vaše zákonná práva.

Zrušení objednávek
Vaši objednávku můžete zrušit před odesláním, aniž by došlo k penalizaci nákladů a plnému kreditu vašeho účtu, pokud již byly peníze vzaty. Kontaktujte nás na adrese service@pro-baterie.cz